Theокерот 8,25 тактички нож за клип-точка

Theокерот 8,25 тактички нож за клип-точка

DEN 0.33

Достапност

13.13 "Севкупно. 8.25 " сатенски финиш за финиш 1.4116 сечило на не'рѓосувачки клип. Зелена карирана рачка ABS. Не'рѓосувачки чувар и пумел. Целосен Танг. Камо најлон појас обвивка. Бокс. Тоа е прилично лесен и прилично лесно да се чува чисто. Сечилото со висока изведба на сечилото се изостри на работ на брич и држете го работ за проширена употреба. Висококвалитетни, високи перформанси, исклучителни, работни алатки и ножеви достапни за сите потрошувачи. Соодветните врвни материјали се користат и се посветени на интензивно изработка на ножеви. Напредната технологија и иновативниот дизајн се комбинираат за да создадат цврсти, изработени, сигурни корисници на ножеви се горди да ги носат. Okerокер 8.25 "Тактички нож за клип-точка : 13.13" Севкупно . 8.25 "Сатен финиш за финиш 1.4116 Не'рѓосувачки клип Точка сечило . Зелена карирана рачка на АБС . Не'рѓосувачки чувар и Помел . Целосен танг . Камо најлон ремен обвивка. Бокс.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат