Предност Sayuri Charcoal Leaf Trail позадина

Предност Sayuri Charcoal Leaf Trail позадина

DEN 1.67

Достапност

Наполнете го вашиот дом со модерна елеганција користејќи ја оваа позадина за лисја. Секој метален сребрен лист сјае против позадината на јагленот со суптилни потресени детали. Сајури е непостојана, винил на не ткаена позадина. Предноста го прави украсувањето со позадина достапна и достапна за секого. Трендовите на денешницата се даваат во убави, дизајни за буџетот што одговараат на сметката за секој проект за украсување. 12,5-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20.9-во до 33 метри долга ролна. Опфаќа околу 57,5 ​​квадратни метри.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат