Сезонски лисја на КЕДС Чила на патики

Сезонски лисја на КЕДС Чила на патики

DEN 3.00

Достапност

Најмногу без напор патики досега. Лизгањето Chillax е патика што може да се мие со машина со веќе скршено чувство директно надвор од кутијата. Со деконструирани горе и неверојатно лесни и отстранливи стапала, тие се супер спакувани и лесни за лизгање и исклучување, а исто така се случува да одат со секој обичен пантолонец во вашиот плакар, правејќи ги одличен партнер за патувања. Оваа сезона, ги испаднавме горените со употреба на органски одгледуван памук кој е мек, но сепак издржлив, долготраен и се чувствува неверојатно против кожата. • Подигалка со лизгање со зашиени очни капаци • Органско памучно платно за печење горно : 100% органски одгледуван памук • Упатства за нега на машина за перење : Отстранете ја стапалото, ставете во торба за мрежи, машинско миење ладно на нежен циклус, суво на воздухот • Внатрешно истегнување на лесен за лесно -и-оф • Мека и дишење на дрес на дрес • Отстранлив Ева Софтерра ™ стапало • Флексибилна, лесна гумена надворешна плоча • Увезена.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шрафцигер Бит Сет – - Компактен Издржлив Метрички И SAE Повеќенаменски Специјалитет Бит Во Собата Со Кутија За Складирање За
  • Новак

Шрафцигер Бит Сет – - Компактен Издржлив Метрички И SAE Повеќенаменски Специјалитет Бит Во Собата Со Кутија За Складирање За

DEN 143.52

АЛАТКА ЗА СЕКОЈА РАБОТА ОД дупчиња и филипс глави возачи за стандардни завртки за ѕвезда, квадратни и ш�