Bonobos Fielder Mean and Big Men Extry E-Waist Tech Pant, до 3XL

Bonobos Fielder Mean and Big Men Extry E-Waist Tech Pant, до 3XL

DEN 543.84

Достапност

Запознајте Jackек од сите занаети, пантолони од филер, подготвени да владеат со вашата недела, комплетно со удобност за истегнување, технологија подготвена за временски услови и скриени џебови за поштенски патенти. За аголни канцеларии, сечење на агли на вашиот велосипед и сече килим. Ткаенина : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. ИНСЕАМ : 30,5 ". Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Предна патент мува со затворање на предвремени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат