Дизни малата сирена девојки Ариел Еден костим за капење и прикријте сет со 2 парчиња, големини 4-12

Дизни малата сирена девојки Ариел Еден костим за капење и прикријте сет со 2 парчиња, големини 4-12

DEN 2.00

Достапност

За девојката која ја сака малата сирена! Подгответе ја за изглед под-море инспириран со овој парчиња костими за капење и прикривање на сет на кои има разнобојни отпечатоци на Ариел. Материјал : костим за капење : 85% полиестер/15% спандекс; Прикривање : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 костим за капење и 1 прикривање. Карактеристики на костимот за капење : стил на влечење; лажички врат; без ракави; контрастни отпечатоци. Карактеристики на прикривање : затворање на предниот поштенски патент; прикачен аспиратор; без ракави. © Дизни, сите права се задржани. Девојките на малата сирена костим за капење и прикривањето на сетот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат