Пустински полиња Астер Бохо Фербан нозе маса, орев

Пустински полиња Астер Бохо Фербан нозе маса, орев

DEN 1248.00

Достапност

Воведување на пустинските полиња Астер Бохо Фербан за кафе за нозе. Ова уникатно парче ќе ве размахване кон сонуваниот боемски стил со својата еклектична силуета. Три нозе обложени со метални шноли во прав ја создаваат цврстата основа на оваа ретро-инспирирана странична табела. На дното на секоја нога, има рамен метален круг каде што можете да прикачите заштитници на подот. Врвот на оваа табела со акцент е изработен од MDF отпорен на искривување и заврши со топол фурнир од дрво тон. Има триаголна форма со заоблени рабови. Оваа табела со акцент ќе ве чувствува толку маѓепсана, ќе се прашувате зошто порано го немавте во вашиот дом. Спарете ја оваа уникатна маса за коктел со својата крајна табела за да го заврши сетот. Додадете ги пустинските полиња Aster Boho Fierpin Chafe Chafe Table во вашата колекција денес. Пустински полиња Астер Бохо Фербан за кафе за нозе, орев. 3 нозе во стилот на фиба. Направено со високо-одделение MDF, премиум ламинат, метал обложен во прав и дрвен фурнир. Одликувајќи се со триаголен облик и дизајн во стилот на Бохо. Совршен додаток на дневни простории или медиумски простори. Димензии : 16 "H x 32" L x 29 "w. Бродови во 1 кутија; потребно е одредено склопување. Пар со други предмети од колекцијата на пустински полиња, продадени одделно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат