Колекција на списанија женски толи се лизгаат на плоштад пети станови

Колекција на списанија женски толи се лизгаат на плоштад пети станови

DEN 1.33

Достапност

На секој гал му треба лопатка во својот плакар. Колекцијата Tullie By Journee ги погодува сите вистински ноти со својот квадратен пети и ја забележа топинтот. Меките вегетански велур на велур го обликуваат изгледот, а поставената нога ја додава вистинската количина на перница. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат