Dearfoams ватирани најлонски влечки со лизгање со мемориска пена

Dearfoams ватирани најлонски влечки со лизгање со мемориска пена

DEN 351.84

Достапност

Вратете се и опуштете се со свежо преземање на класичните влечки за затнување! DF Adapt нуди удобност без поттик, додека нашите класични табани за пена за меморија ветуваат постојана здружение. Издржливите надворешни страни нудат дополнителна поддршка без разлика каде води денот. Ватиран најлон горен . Поставата на руно и стапалото . Нема удобност на пот со ДФ Адапта ги држи нозете пријатни и суви . перничената влошка со мемориска пена за дополнителна удобност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детската соба од „Ступел“ нека вашите соништа земаат авиони за летање, врамени wallидни уметности од студио за сладок грашок
  • Новак

Детската соба од „Ступел“ нека вашите соништа земаат авиони за летање, врамени wallидни уметности од студио за сладок грашок

DEN 457.44

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“ Запо