4 8 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-прилагодени, флуитирани, глинен финиш W Капитал и база

4 8 'Ендура-алуминиумска колона, квадратна вратило, не-прилагодени, флуитирани, глинен финиш W Капитал и база

DEN 4575.84

Достапност

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завитка 3 "тркалезни натписи или 3 квадратни објавувања. Може да се исече на точна висина. Инсталацијата за пиластер или пост за завиткување не се носи оптоварување. Практично без одржување со траен завршен палто во прав. Совршен за станбени и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат