Игра за прстен, прстени и штипки, деца спорт, деца на возраст од 3+ години од Минарк

Игра за прстен, прстени и штипки, деца спорт, деца на возраст од 3+ години од Минарк

DEN 1.33

Достапност

Направете игра на отворено уште позабавно со Sports Sports Ring Sport! Овој сет вклучува 5 пластични прстени и 5 пластични штипки - сè што ви треба за одлична игра! Истурете го вашиот прстен и насочете ги шарените штипки! Уникатните бои и броеви на секоја колче овозможуваат многу начини на игра, едноставно обидете се да ја закачите јамката на најголем број или да измислите своја игра! Овој сет е совршен за семејства и пријатели и неговиот квалитет дизајн работи во кое било надворешно опкружување. Вашето дете ќе ги подобри своите моторни вештини и координација на рачно око, сè додека се забавува на сонце! Вклучени се 5 прстени и 5 штипки : Овој сет содржи сè што е потребно за да се забавува на отворено!. Мултиплеер Забава : Минарк Ринг Форс е совршен за семејства и пријатели!. Совршено за на отворено : Без разлика дали е плажа или задниот двор, оваа игра е одлична за секое надворешно опкружување!. Многу начини за играње : штипките имаат уникатни бои и броеви, овозможувајќи ви да играте колку што сакате!. Научете моторни вештини : Децата ќе се забавуваат со подобрување на своите моторни вештини и координација на рачно око.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кајануо Враќање На Училиште Одобрување Играчки Сечење Овошје Зеленчук Храна Се Преправаат Играат Деца Дете Едукативна Играчка
  • Новак

Кајануо Враќање На Училиште Одобрување Играчки Сечење Овошје Зеленчук Храна Се Преправаат Играат Деца Дете Едукативна Играчка

DEN 351.84

6 ПАРЧИЊА Сечење Храна Од Овошје Зеленчук Преправајте Се Играјте Деца Дете Едукативна Играчкан не нудим

Женски Каприс Со Џебови Дозвола Модни Жени Секојдневно Печатење Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џеб
  • Новак

Женски Каприс Со Џебови Дозвола Модни Жени Секојдневно Печатење Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џеб

DEN 2.67

Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденд