Премиум вагон тркала за тркала за тркала со завртки за врата за штала за 3 4 врати, мат црна боја

Премиум вагон тркала за тркала за тркала со завртки за врата за штала за 3 4 врати, мат црна боја

DEN 1.67

Достапност

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. Закана за ролери за вагони тркала. За 1 3/4 "дебела врата. Изберете од 15 различни бои на палто во прав. Доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ленаго Жените Блузи Дозвола Под $ Летни Женски Резервоари Лабава Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Кратки Ракави V-Вратот
  • Новак

Ленаго Жените Блузи Дозвола Под $ Летни Женски Резервоари Лабава Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Кратки Ракави V-Вратот

DEN 3.33

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90100см / 35 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 981

Пунтоко Женски Врвен Клиренс Женска Летна Туника Цветни Печатени Маици Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови со Возбудлив
  • Новак

Пунтоко Женски Врвен Клиренс Женска Летна Туника Цветни Печатени Маици Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови со Возбудлив

DEN 331.04

Женска Летна Туника Кружен Врат Цветни Печатени Маици Обична Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови с�