Крајниот лого на Jerseyерси Jerseyерси на Reebok Cultime Slinky

Крајниот лого на Jerseyерси Jerseyерси на Reebok Cultime Slinky

DEN 367.68

Достапност

Tee Slinky Jersey Tee од Reebok ќе ви биде кошула за теретана за удобност и поддршка кога најмногу ви треба. Поедноставете ги одлуките за облеката за да можете да се фокусирате на она што навистина е важно : да останете здрави. TMADE со Slinky Jersey материјал, кој е специјално дизајниран да се движи со вас. Соодветното и чувството на оваа маичка е дизајнирана да го поддржи вашето движење за да можете да го извршите најдоброто во секој аспект на животот. Останете удобно за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не треба да се грижите за тоа да се чувствувате рестриктивно во вашата опрема за вежбање. Пронајдете крајна рамнотежа кога одите од дома, работа и теретана во оваа разноврсна мета што може да се носи насекаде. Направено од слаби Jerseyерси - 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Лесен. Класичен врат на екипажот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јубнлви Маици За Жени, Жени Обични Летни Врвови Цветни Кратки Ракави V Маица За Вратот Отпечатена Лабава Страна Поделена Туника
  • Новак

Јубнлви Маици За Жени, Жени Обични Летни Врвови Цветни Кратки Ракави V Маица За Вратот Отпечатена Лабава Страна Поделена Туника

DEN 255.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Летни Секојдневни Лесни Женски Маици Со Долги Ракави Хенли Со Копчиња Надолу Тенки Фит Блузи Лажичка Вратот Ребрести Плетени
  • Новак

Летни Секојдневни Лесни Женски Маици Со Долги Ракави Хенли Со Копчиња Надолу Тенки Фит Блузи Лажичка Вратот Ребрести Плетени

DEN 1.00

Големина : С Биста : 83см / 32.68" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 59см / 23.23" Должина : 61см / 24.02" Големина : М Биста : 88см / 34.65"