Гинетист, 5lb со рака во облик на неопренови гира, пар

Гинетист, 5lb со рака во облик на неопренови гира, пар

DEN 608.32

Достапност

Овој дизајн на неопренови во форма на раце, ви овозможува малку да ја зафатите тежината без да го надминете стискањето, одлично за секаков вид тренинг што користи лесни пондерирани тежини, одлично за одење, џогирање и аеробик, секоја големина на тежина доаѓа во различна уникатна модерна боја, Доаѓа во големини од 1lb-розова, 2lb-лаванда, 3lb-зелена, 4lb-црвена, 5lb-сина оваа рака во форма на глувци во форма на неопренови, ви овозможува да ја зафатите тежината малку без да морате да стискате . Одлично за секаков вид тренинг кои користат лесни пондерирани тежини, одлични за одење, џогирање и аеробик . Глупите имаат исечена форма за прстите со неопрена завршница за да ви дадат одличен зафат. Секоја големина на тежина доаѓа во различна уникатна модерна боја. Доаѓа во големини од 1 LB-розова, 2lb-лаванда, 3lb-зелена, 4lb-црвена, 5 LB-сина боја.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мултифункционална фитнес комбо на додатоци за кревање тегови Поставете и прилагодливи гира поставени за оптимален тренинг за
  • Новак

Мултифункционална фитнес комбо на додатоци за кревање тегови Поставете и прилагодливи гира поставени за оптимален тренинг за

DEN 6399.84

Без разлика дали сте аспирант бодибилдер или само некој што ужива во процесот на кревање тегови, обука н