Исечете го женскиот Дастер Кардиган

Исечете го женскиот Дастер Кардиган

DEN 2.00

Достапност

Од работа до викенд, секоја облека добива малку лифт од Лонг Дастер Кардиган на Scoop. Чиста, со дизајн со отворен фронт, овој лесен џемпер беше дизајниран да се слоши со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна; бод со фино мерач. Деколте : Дизајн на отворено. Затворање : Ништо. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Малку чиста со странични парчиња. Openенски џемпер со отворен фронт кардиган од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преклопен кожен паричник чанта банкет шопинг кредитна дебитна картичка држач Едноставен дизајн торба за носење роденденски подарок
  • Новак

Преклопен кожен паричник чанта банкет шопинг кредитна дебитна картичка држач Едноставен дизајн торба за носење роденденски подарок

DEN 207.84

Опис : Корисна алатка : Оваа чанта може да складира пари, како и кредитни картички, лични карти и многу по�

Wireенски безжичен градник за безжичен градник за жени, полна чаша прилагодена целосна чаша без челичен прстен памук за дишење
  • Новак

Wireенски безжичен градник за безжичен градник за жени, полна чаша прилагодена целосна чаша без челичен прстен памук за дишење

DEN 2.67

Amsionенски плус големина Прилагодете ја целосната чаша без челичен прстен памук за дишење на долна облек�

Модерна прекрасна SS деца постелнини поставени близнаци со големина на микрофибер цртан филм еднорог лебед балет девојче печатење
  • Новак

Модерна прекрасна SS деца постелнини поставени близнаци со големина на микрофибер цртан филм еднорог лебед балет девојче печатење

DEN 2.67

[Материјал] 100% висок полиестер микрофибер, супер мек, удобен, дишечки и издржлив материјал, овој живопис�