Детето на моето дете на Картер девојче со долги ракави со долги ракави, 3-пакувања, предме- месеци

Детето на моето дете на Картер девојче со долги ракави со долги ракави, 3-пакувања, предме- месеци

DEN 143.68

Достапност

Оваа три пакувања на каросерии од моето дете на Картер е симпатична, шарена, свежа, среќна и модерна! Зачувајте ги нашите каросерии со долги ракави-разноврсни градежни блокови на гардероба на малку. Лап-рамената и прилепувањата овозможуваат лесно облекување преку глава и промена на пелена. Овие каросерии за бебе девојче се исто така совршени за мешање и да се совпаѓаат со нашите координативни панталони и пакувања со биб! Сет за девојчиња со 3 пакувања вклучува : три тела на долги ракави. Неизвесни од никел на армиран панел на дното. Проширување на рамото за лесно облекување и менување на главата. Достапно во симпатични отпечатоци и забавни бои. Прави одличен подарок за туширање за бебиња. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Мое дете на Картер со 3-пакувања со долги ракави со долги ракави за девојче.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Уникатен Разбој Традиционален Архус Килим Сина Слонова Коска 8 ' Круг Медалјон Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Соба
  • Новак

Уникатен Разбој Традиционален Архус Килим Сина Слонова Коска 8 ' Круг Медалјон Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Соба

DEN 2.33

Од Колекцијата Архус, овој килим ќе ви помогне вашиот простор за живеење да почувствува допир на софист�