Пластична торба за складирање на вакуум

Пластична торба за складирање на вакуум

DEN 0.33

Достапност

Од вашите густи дувчиња до вашите гигантски крпи од плажа, компресирајте ја облеката за да одговара уредно во вашиот затворен плакар. Направено од чиста пластика, лесно можете да ја видите содржината на торбата. Отстранувањето на воздухот ги задржува предметите заштитени од прашина, елементите и миризливите мириси додека неговиот лесен и рамен дизајн помага да се зголеми просторот за плакари. Едноставно е за употреба, само фрлете ја облеката во торбата, зграпчете го вакуумот (не е вклучен) за да го отстраните воздухот од торбата, а потоа запечатете го затворен. • Направено од тешка транспарентна пластика • Само спакувајте го, запечатете го, вакуумирајте го и чувајте го. • Идеално за складирање под кревет или затегнати плакари • Совршен за сезонска облека или тешки и дебели предмети. • Заштитете од влажност, инсекти, прашина и други елементи, особено во неконтролирани температурни средини кои се движат од подрумот, таванот или гаражата. • Транспарентен дизајн за лесна видливост.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рокоми Жени Јога Чевли Балет Папучи Сплит Единствен Танц Чевли Девојки Професионални Лесни Влечки Меки Крст Ремен Рамни Црни
  • Новак

Рокоми Жени Јога Чевли Балет Папучи Сплит Единствен Танц Чевли Девојки Професионални Лесни Влечки Меки Крст Ремен Рамни Црни

DEN 271.84

Опис : Пол : Унисекс Деца, Девојчиња Момчиња, Детски Стил : Балетски Чевли, Чевли За Танцување, Јога Чевли,

Фелворс Жени Маргаритки Градник Спортски Градници За Жени Пред Затворање Без Долна Жица Притисни Нагоре Висока Поддршка Големи
  • Новак

Фелворс Жени Маргаритки Градник Спортски Градници За Жени Пред Затворање Без Долна Жица Притисни Нагоре Висока Поддршка Големи

DEN 2.00

Сезона : Зимаза оптимални резултати и удобност по операцијата, пробајте ги нашите градници за жени пред

Десктоп Фиока За Складирање Бо Слободен Комбинација Редење Мулти-Слој Делител За Случај За Домашна Спална Соба Канцеларија Козметички
  • Новак

Десктоп Фиока За Складирање Бо Слободен Комбинација Редење Мулти-Слој Делител За Случај За Домашна Спална Соба Канцеларија Козметички

DEN 3.33

сосема нов и квалитетен Карактеристики : Редење : Неограничено редење, проширување на просторот, неогра�

Авамо Тренерки За Жени Спортски Џогер Панталони Обични Врвови Со Долги Ракави Качулка Пуловер Активна Облека Облека Костим За
  • Новак

Авамо Тренерки За Жени Спортски Џогер Панталони Обични Врвови Со Долги Ракави Качулка Пуловер Активна Облека Облека Костим За

DEN 2.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дуксери Дводелна О

Бебе Дете Симпатична Боди Деца Деца Момчиња Девојки Долги Ракави Симпатична Цртан Филм Топла Ромпер Боди Облека Облека За 18
  • Новак

Бебе Дете Симпатична Боди Деца Деца Момчиња Девојки Долги Ракави Симпатична Цртан Филм Топла Ромпер Боди Облека Облека За 18

DEN 322.56

Моден дизајн Тип На шема : Стил На Печатење : Модниот Стилски и моден дизајн го прават вашето бебе поприв�

beppter денот на вљубените украси перница случај валентин ден перница покрива фрли перница перница случај за софа каучот вљубените
  • Новак

beppter денот на вљубените украси перница случај валентин ден перница покрива фрли перница перница случај за софа каучот вљубените

DEN 287.84

Ако клиентите имаат грешки, ве молиме погледнете ја првата статија Клиентите се секогаш во право; 2 Клие�

Цвеќе-Штанд-Покритие - За-Телефон Случај, Дегинирани За Мото Еден 5g Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај
  • Новак

Цвеќе-Штанд-Покритие - За-Телефон Случај, Дегинирани За Мото Еден 5g Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај

DEN 1.33

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�