Елф на полиците Ексклузивни Божиќни пижами на девојки за девојки, сет со 2 парчиња, големини 4-12

Елф на полиците Ексклузивни Божиќни пижами на девојки за девојки, сет со 2 парчиња, големини 4-12

DEN 384.00

Достапност

Не е потребно пребарување .. таа незгодна елф на полицата е токму тука ширејќи го одморот со расположение со овој пријатна сет за пижами со две парчиња. Совршено за Божиќното утро! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерско оган-ретардер микро руно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот и панталони. Врвни карактеристики : екипаж на контраст; опремени; долги ракави; печатење на сите. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; контрастни манжетни; печатење на сите. © Елфот на полицата сите права се задржани. Елф на полицата за празници со 2 парчиња сет за девојчиња.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана илустрација на Грејс илустрација за животински отпечатоци розов леопард мек гел
  • Новак

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана илустрација на Грејс илустрација за животински отпечатоци розов леопард мек гел

DEN 399.04

Дизајн на главни случаи официјално лиценцирана илустрација на Грејс илустрација за животински отпечат