Црница со сребрена лента за кремирање урн за човечка пепел - рачно изработена за погребни урни - Достапна урна за пепел - Голем договор за урн

Црница со сребрена лента за кремирање урн за човечка пепел - рачно изработена за погребни урни - Достапна урна за пепел - Голем

DEN 1007.84

Достапност

Класичната црница на Memorials4u со сребрени ленти е елегантна и достапна крема за кремирање. Урната е направена од цврст метал и совршен лак за лаки за да ја зачува својата брилијантност. Доаѓа со врвен отвор со навојна капаче и почувствувано дно. Виолетовата боја со сребрени ленти е уникатно врежана со рака за секоја урна да покаже убави детали, давајќи му на погребната урна уникатен изглед на секој готов производ. Нашите урни се рачно изработени уникатно со антички процес наречен леење на песок. Оваа возрасна урна има до 210 кубни инчи креми и приближна мерка е дека тежината од 1 фунти пред кремирањето е еднаква на 1 кубна инч по кремирање. Димензии : дијаметар од 8 инчи со висока височина од 10 инчи. Сите наши урни се во нашиот магацин и се подготвени да испорачаат веднаш штом ќе се расчисти исплатата. Обично испраќаме во рок од еден работен ден од приемот на плаќање. 100% гаранција за задоволство ♦ Задоволство → Ние носиме елегантни и високо квалитетни производи и веруваме дека ќе бидете многу задоволни со квалитетот и креативниот дизајн на нашите производи ♦ Најдобра гаранција за цени ♦ Лесно враќање → Ако не ви се допаѓа производот по пристигнувањето, ве молиме Контактирајте нè по формулар за контакт и пријавете го проблемот во рок од 3 дена по пристигнувањето на производот и ние ќе ги вратиме вашите пари откако производот ќе ни се врати. Но, откако ќе се користи производот, нема да прифатиме поврат заради личната природа на овој производ, оваа урна за кремирање е рачно изработен производ, осигурувајќи дека секоја урна е уникатна, достапна и издржлива. Оваа возрасна урна доаѓа со врвен отвор со навојна капак и почувствувано дно. Погребната урна одговара на остатоците од повеќето возрасни со тежина до 200 фунти . боја : шумски сина, димензии : 8 "l x 8" w x 11 "ч. Капацитет 200 кубни инчи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Едноставна Модерна Дизни Детска Чаша Оз Класичен Гимнастик Со Капак И Силиконска Слама - Вакуум Изолиран Нерѓосувачки Челик
  • Новак

Едноставна Модерна Дизни Детска Чаша Оз Класичен Гимнастик Со Капак И Силиконска Слама - Вакуум Изолиран Нерѓосувачки Челик

DEN 1.33

Едноставната Модерна Класична детска чаша со силиконска слама ги одржува децата хидрирани додека нивн�