Sportsенски градски градски градник во Авиа

Sportsенски градски градски градник во Авиа

DEN 1.00

Достапност

Спортски се среќава со стилски во овој спортски градник на едно рамо од Авиа. Меки ткаенини за меки перформанси ја плеќаат влагата со ладен пресек на каишот за дополнителен стил. Овој градник за лесна поддршка доаѓа со отстранливи влошки што ви овозможуваат да го прилагодите вашето вклопување. Лесен стил на пуловер го прави овој без напор избор за стилска активна облека. Пар со вашите хеланки, шорцеви за велосипеди или џогери за да создадете совршен изглед на теретана. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : Отстранлив. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Ниско влијание. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Една лента со пресек. Карактеристики : влага за влага; Мека четкана плетена ткаенина. Едно рамо градник за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат