Машка маица за машка Делта

Машка маица за машка Делта

DEN 208.00

Достапност

Без пот. Изведете го најдоброто во Делта Те на Al1ve, испорачувајќи го удобноста, стилот и функцијата за да одговара на вашиот активен животен стил со технологија за влага за влага, ве одржува суво преку кое било тренингот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина : М. влага. Лого-заптивка на лого. Лента за вратот за удобност. Опуштено вклопување. Меко чувство на рака. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за изведба на кратки ракави за мажи од Al1ve.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ефстеб Женски Ракави Кошули Лабави Лесни Кошули Удобни Меки Трендовски Врвови Од Туника Секојдневни Графички Маици Во Боја Блок
  • Новак

Ефстеб Женски Ракави Кошули Лабави Лесни Кошули Удобни Меки Трендовски Врвови Од Туника Секојдневни Графички Маици Во Боја Блок

DEN 288.00

01" Ракав 44cm / 17 Лесно спарете ја оваа маичка со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за среќен дневен изг�

Одеерби 4 јули Патриотски Резервоар За Жени Моден Ден На Независност Елек За Печатење Удобна Секојдневна Блуза Со Кружен Врат
  • Новак

Одеерби 4 јули Патриотски Резервоар За Жени Моден Ден На Независност Елек За Печатење Удобна Секојдневна Блуза Со Кружен Врат

DEN 1.67

Големина На Големина : XXLSize : XXLarage САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm / 44.09 "Рамо : 48cm / 18.90 " Должина :

Држач за свеќи за свеќички стојат метални антички слободни стои за птичји гроздобер висечки држач за висечки свеќа железо Класичен
  • Новак

Држач за свеќи за свеќички стојат метални антички слободни стои за птичји гроздобер висечки држач за висечки свеќа железо Класичен

DEN 335.84

Егзотична метална свеќа фенер Сложените метални панели фрлаат прогонувачки ореол на танцување свеќа, с