Етикети за адреса за испорака на хартија и плик, 4, Браун Крафт, по пакет

Етикети за адреса за испорака на хартија и плик, 4, Браун Крафт, по пакет

DEN 2.00

Достапност

Дали барате нешто што ќе им даде на вашите испратени предмети, класичен, гроздобер и уникатен привлечност? Етикетите за адреса за испраќање хартија и плик Браун Крафт се само нешто за вас! Овие етикети се пријателски за печатачот и можат лесно да се напишат со повеќето видови пенкала или маркери! Користете ги за да создадете сопствени етикети дома или во вашата канцеларија! Браун бојата на овие етикети ги прави одлични за широк спектар на цели. Боја : Браун Крафт. Големина : Средни (4 x 2 инчи) Етикетите за пријателски за печатачот се лесни за создавање и прилагодување. Количина : 120 етикети по пакет, 10 етикети на страница/12 листови по пакет. Постојано лепило гарантирано да се држи и да остане ставен на картон, коверти, кутии, пакети, хартија, wallsидови, стакло или метал. Одлично за најголемиот дел за испорака и испраќање, организирање кутии, етикети за отпадоци, организација и налепници во училницата, пополнување и организирање, етикети со вино, итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маица, Девојки И Машки Летни Блузи Хавајски Кошули За Мажи, Машки Атлетски Кошули И Маици Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Летни
  • Новак

Маица, Девојки И Машки Летни Блузи Хавајски Кошули За Мажи, Машки Атлетски Кошули И Маици Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Летни

DEN 432.00

Марка : Фабот Изработени за квалитет и дизајнирани за удобност, нашите хавајски маици со кратки ракави з

Женска мрежа комплет За Долна Облека со Ремен За Ремен Градник И Гаќи Теди Бебешка Кукла Боди Невестинска Долна Облека Бела
  • Новак

Женска мрежа комплет За Долна Облека со Ремен За Ремен Градник И Гаќи Теди Бебешка Кукла Боди Невестинска Долна Облека Бела

DEN 271.84

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаYYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го д�

Гаекув Ленени Панталони За Жени Панталони Со Широки Нозе Редовно Вклопување Долги Панталони Дневни Панталони Спортски Панталони
  • Новак

Гаекув Ленени Панталони За Жени Панталони Со Широки Нозе Редовно Вклопување Долги Панталони Дневни Панталони Спортски Панталони

DEN 367.84

Половината со врвка овозможува прилагодено вклопување, додека лесната ленена ткаенина обезбедува дише

Имитан Жените Работат Чевли Чизми Заштита Чизма Висок Врвот Безбедност Чевли Работна Облека Патики Анти-пресече Челик Пети Чизми
  • Новак

Имитан Жените Работат Чевли Чизми Заштита Чизма Висок Врвот Безбедност Чевли Работна Облека Патики Анти-пресече Челик Пети Чизми

DEN 575.84

Опис : Пол : Мажи, Машки, Жени, Женски, Унисекс Стил : Работни Чизми, Работни Чевли, Индустриски Чевли, Безб�