Без граници маица за хардверски ребра на јуниори

Без граници маица за хардверски ребра на јуниори

DEN 256.00

Достапност

Сè е во деталите. Ниту еден супер мек, вкусен плетенка на границите не го ажурира вашиот обичен стил во еден момент. Зафатеното деколте со акценти на прстенот е совршено симпатично и трендовски. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена. Длабоко U-вратл; Стајлинг на пуловер. Зафатено деколте со акценти на прстен. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Заградена маица за деколте за јуниори од без граници.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Непријатни Стилови Машна Вратоврска Кошула За Момче Машна Кошули Голем Брат Бебе Најава Младинска Кошула За Момчиња Најава За
  • Новак

Непријатни Стилови Машна Вратоврска Кошула За Момче Машна Кошули Голем Брат Бебе Најава Младинска Кошула За Момчиња Најава За

DEN 239.20

Пронајдете ја вашата совршена Бременост Откријте Облека со нас! Проверете ја Нашата Нова Колекција Обл�