12 7,1 луксузна када када спа -бања перница со чаши за вшмукување зелена

12 7,1 луксузна када када спа -бања перница со чаши за вшмукување зелена

DEN 463.84

Достапност

Карактеристики : Удобно опуштете се додека се впивате во кадата : Користејќи ја нашата спа перница, ќе се опуштите во кадата или бањата со главата, вратот и рамената целосно поддржани. Имајќи чаши за вшмукување што можат да бидат прикачени на која било рамна површина, перницата останува ставена додека се опуштате. Ултра трајно : Ние ја направивме нашата цврста перница за перница за бања од премиум материјали за да се осигураме дека ќе го издржи тестот на времето. Отпорен на лизгање и вода : Нашата перница за бања со чаши за вшмукување цврсто се вклопува на работ на повеќето кади! Можете да го користите како топла када за бања, перница за бања или стандардна перница за бања бања! Се вклопува во када со големина, бањата. Лесно е да се избрише и да се чува чисто со отпорна на вода и непорнато површина. Покана за носење и складирање : После бањата, можете брзо да ја исушите луксузната перница за бања, а неговата компактна големина ја прави спа -перницата лесна за складирање! Луксузната спа -бања перница лесно ќе се вклопи во торба за патувања за да се однесе со вас во движење. УСАЕ : Совршен за дома, хотели, салони за убавина и други рекреативни места. Забелешка : Да ја обезбедите перницата, да ги навлажнете чашите за вшмукување пред да нежно притискање на секоја од нив Чаша до површината на вашата када. Не ја препорачуваме оваа перница за бања за текстурирани или плочки површини, бидејќи на сите чаши за вшмукување им е потребна мазна површина за да работат правилно. Покрај тоа, чашите за вшмукување може да не се обезбедат, како и на заоблените кади. Се вклопува за повеќето редовни облици на када, ако вашата када има очигледна крива, можеби ќе ви треба друга прилагодена перница за када. Нашата перница направена од сунѓер и ПУ, има одредена тврдост да ја одржува формата и долготрајниот траен. Панџаж Вклучен : 1 x Spa Перница за бања Универзална када за када за бања. Површината отпорна на вода и вода. Со моќни чаши за вшмукување. Направено од врвен материјал за сунѓер. Лесно е да се избришете и да се одржува чиста. Совршен за дома, хотели, салони за убавина и други рекреативни места.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силиконска бања, четка за тело за чистење Ексфолирачки тело чистач за туширање туш за туширање Силиконски каросериско миење
  • Новак

Силиконска бања, четка за тело за чистење Ексфолирачки тело чистач за туширање туш за туширање Силиконски каросериско миење

DEN 143.84

Опис на производот1 Силиконски материјал : Нашата четка за бања изработена од висококвалитетен силикон�

Парк Детска капа за туширање, ФАУ свила симпатична капа за бања, капачиња за туширање за момчиња за момчиња, водоотпорно ноќно
  • Новак

Парк Детска капа за туширање, ФАУ свила симпатична капа за бања, капачиња за туширање за момчиња за момчиња, водоотпорно ноќно

DEN 1.67

1 Тоа е оваа карактеристика на тушот што е погодно да се облече и да остане на челото цврсто цела ноќ и не�

Назад гребеници за мажи жени метални грб што може да се повлече за олеснување на чешање преносен во домашната канцеларија дома
  • Новак

Назад гребеници за мажи жени метални грб што може да се повлече за олеснување на чешање преносен во домашната канцеларија дома

DEN 1.67

КарактеристикиПрилагодлива должина за области со тешко достапностУдобна рачка за поттикнување на пер�