Елементи женски плус големина кадифена фустан со јарем

Елементи женски плус големина кадифена фустан со јарем

DEN 0.33

Достапност

Овој кадифен фустан со рафле јарем од елементите на Елоки е совршен додаток на вашата гардероба за одмор! Трендовски нивоа здолниште со собрано деколте носи утеха и разноврсност за сите ваши празнични забави оваа сезона. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Должина : мини; 39 ”должина на моделот. Затворање : стил на пуловер со затворање на вратоврска на предното деколте. Ракави ракави : ракави со мафини со високи извадени еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте на руфла со преден пресек; еластична половината; Ниво на здолниште со детали за шутнување; Истегната плетена кадифена ткаенина. Vенски плус големина со големина на кадифена фустан со јарем на руфли од елементите на Елоки. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат