Нил Младински Реактор Назад Патент Со Кратки Ракави Пролетен Мокар

Нил Младински Реактор Назад Патент Со Кратки Ракави Пролетен Мокар

DEN 2719.84

Достапност

Ново надградениот Реактор-2 е дизајниран за перформанси во пакет управуван од вредност. Совршена комбинација на истегнување и издржливост. Свежи бои и графики со стил кој е изграден да трае. Назад Поштенски-Лесен Влез. Мазна Кожа Отпорна На Ветер. Стратешко Поставување На Цвест. Прилагодлива Јака Со Една Заптивка. Клучен Џеб. Ултрафлекс Композит. Рамен Брава Зашиени Дише Рабови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат