Камден Ќебе Складирање Градите

Камден Ќебе Складирање Градите

DEN 919.68

Достапност

Убава 3 чекор рака заврши со нанесуваат рабови за истрошени уникатен изглед. Дополнително складирање во подножјето на креветот. Безбедносна шарка на капакот. Потребно е собрание. Внатрешна површина за складирање : 35 инчи. В х 16 во. Д х 13.75 во. Х. 39 во. В х 19 во. Д х 18 во. Х (48 фунти.). Користен во подножјето на креветот за постелнина или како масичка за кафе со скриено складирање, овој класичен ковчег со ќебе додава тежина и карактер во вашата соба. Убава 3 чекор рака заврши со нанесуваат рабови за истрошени уникатен изглед. Дополнително складирање во подножјето на креветот. Безбедносна шарка на капакот. Потребно е собрание. Внатрешна површина за складирање : 35 инчи. В х 16 во. Д х 13.75 во. Х. 39 во. В х 19 во. Д х 18 во. Х (48 фунти.). Користен во подножјето на креветот за постелнина или како масичка за кафе со скриено складирање, овој класичен ковчег со ќебе додава тежина и карактер во вашата соба.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Седиште Од Алуминиумска Легура, Столб За Седло За Планински Велосипед, Столб За Седишта, Столб За Седишта Со Висока Цврстина,
  • Новак

Седиште Од Алуминиумска Легура, Столб За Седло За Планински Велосипед, Столб За Седишта, Столб За Седишта Со Висока Цврстина,

DEN 7135.84

Седиште Од Алуминиумска Легура, Столб За Седло За Планински Велосипед, Столб ЗА Седишта ОД 400ММ, Столб За