Малибу Отворено 4-парче Дрво Двор Правоаголна Маса Јадење Во Собата

Малибу Отворено 4-парче Дрво Двор Правоаголна Маса Јадење Во Собата

DEN 11199.84

Достапност

Трансформирајте го вашиот двор во релаксирачки надворешен простор за семејството и пријателите во летна вечер и споделете ги вашите приказни! Со 100% конструкција од цврсто дрво од еукалиптус, која е претходно третирана и стручно исушена во печка, овој комплет за јадење во двор во рустикален стил е погоден и за внатрешна и за надворешна употреба. Брзо ја одбива водата, а природното масло се бори и ги одбива инсектите што јадат дрво. Комбинацијата на дизајн на летви и контурирани седишта со прекрасна завршница од природно дрво обезбедува дополнителна удобност и во допир и во држење на телото. Вклучена е 1 правоаголна маса со дупка за чадор, 1 клупа и 2 столици Без перница или перници вклучена 1-годишна гаранција против производствени дефекти Брзо И лесно склопување Изработена од 100% Еукалиптус Тврдо Дрво Мувла За Завршна Обработка, мувла, габи, термити, Маса отпорна на гниење и распаѓање димензија : 59 Л х 31 в х 29 Ч (инчи) димензија на Столот : 22 л х 24 В х 34 ч (инчи) димензија на клупата : 57 л х 24 в х 34 ч (инчи) капацитет на тежина : 220 фунти. / стол Нанесете масло еднаш годишно за да ја одржите Бојата Чиста : исчистете го мебелот со мека крпа И разреден раствор За сапун Тип На Објект : Отворен Двор Јадење Во собата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Б Среќна мотивациска фраза Добра вибес регистарска табличка НОВИ Сликарство Греј Рамка уметничка печатена wallидна
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Б Среќна мотивациска фраза Добра вибес регистарска табличка НОВИ Сликарство Греј Рамка уметничка печатена wallидна

DEN 0.67

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност