Вајлдкин Голема Точка Аква Оригинална Вреќа За Спиење, Сина, 66х30

Вајлдкин Голема Точка Аква Оригинална Вреќа За Спиење, Сина, 66х30

DEN 1999.84

Достапност

Лебдењето за спиење е ветре кога вашето дете е стуткано во Оригиналната Вреќа за Спиење на Вајлдкин. Секоја Вреќа за Спиење е направена од супер мека мешавина од памучни и полиестерски материјали за да го задржи вашето малечко дополнително топло и има дизајн на навивање, комплетен со еластични ремени за складирање и координативна торба за складирање со врвка за влечење. Неговиот дизајн погоден за патување му олеснува на вашето малечко да ја земе Вреќата за Спиење со себе до и од спиење, куќата на баба и многу повеќе. Секоја Вреќа за Спиење беше дизајнирана да се координира со друга опрема за Диви Животни. Од кутии за ручек, до торби за дуфели, до ранци, вашето дете ќе сака да ги има своите омилени дизајни со нив во движење. Супер мека мешавина од памучни и полиестерски материјали. Дизајн на навивање, комплетен со еластични ремени за складирање. Врвка за влечење-затворете ја торбата за складирање. Координира со други диви Опрема. Пвц-слободен, бпа-слободен и фталат-бесплатно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VerPetridure Темно Сина Стил Перница Дома Декор Перница В Дома Декор Перница Покритие Темно Сина Стил Фрли Перница Навлаки Перница
  • Новак

VerPetridure Темно Сина Стил Перница Дома Декор Перница В Дома Декор Перница Покритие Темно Сина Стил Фрли Перница Навлаки Перница

DEN 271.84

Верпетридура Насловна Декор Перница Покритие Темно Сина Стил Фрли Перница Навлаки Перница За Автомоби�

Санвиглор Деца Принцеза Чевли Глуждот Лента Гладијатор Сандали Плажа Рамен Сандала Училиште Ремен Лежерна Мода Лето Црно 11с
  • Новак

Санвиглор Деца Принцеза Чевли Глуждот Лента Гладијатор Сандали Плажа Рамен Сандала Училиште Ремен Лежерна Мода Лето Црно 11с

DEN 1.67

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Рамни Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Гладија