Викерман 4 ' Вештачка Смоква Во Саксии

Викерман 4 ' Вештачка Смоква Во Саксии

DEN 2.00

Достапност

Викерман 4 ' Вештачка Смоква Во Саксии со 45 Лисја. Пополнете празен простор и дадете изјава со оваа зелена смоква во саксии без да се грижите дали ќе ја одржите свежа. Лесен за нега, без одржување, повремено лесно бришење прашина е се што е потребно. ДОДАДЕТЕ ПРЕКРАСЕН АКЦЕНТ на секој декор во просторијата со оваа реална смоква. ДОПОЛНЕТЕ ГО ВАШИОТ ПОСТОЕЧКИ декор со ова живописно дрво од лисја од смоква. ДОСТАПНИ СЕ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ. Оваа смоква е висока 48" x 28 "W x 28" D за внатрешна употреба. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно. Доаѓа фиксиран во Тенџере На Одгледувач.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Летни Памучни Ленени Панталони Лабав Џеб Еластични Панталони Со Широк Струк Ретро Литературни Еднобојни Обични Деветти
  • Новак

Женски Летни Памучни Ленени Панталони Лабав Џеб Еластични Панталони Со Широк Струк Ретро Литературни Еднобојни Обични Деветти

DEN 271.84

Сезона : СИТЕ Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Должина : Редовно О�

Бебешки Џемпер, Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Зимски Топол Плетен Џемпер За Пуловер Облека За Новороденчиња За Девојчиња
  • Новак

Бебешки Џемпер, Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Зимски Топол Плетен Џемпер За Пуловер Облека За Новороденчиња За Девојчиња

DEN 3.33

Бебешки Џемпер, Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Зимски Топол Плетен Пуловер Џемпер Облека за Нов�

Женски Едноставен Дуксер Секојдневен Пад Со Долги Ракави Симпатичен Пуловер За Печатење На Кучиња Божиќни Кошули На Екипажот
  • Новак

Женски Едноставен Дуксер Секојдневен Пад Со Долги Ракави Симпатичен Пуловер За Печатење На Кучиња Божиќни Кошули На Екипажот

DEN 140.64

Женски Едноставен Дуксер Секојдневен Пад Со Долги Ракави Симпатичен Пуловер За Печатење На Кучиња Божи

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски
  • Новак

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски

DEN 623.84

Опис : отпорен на Гребење, разнишана конструкција, запечатениот сад е безбеден дор ќе се користи.Контејн

Планинарска Двојка Момче Девојка Со Куче Пешачење Кампер Кампување Автомобил Или Налепница За Налепници На Прозорецот На Камионот
  • Новак

Планинарска Двојка Момче Девојка Со Куче Пешачење Кампер Кампување Автомобил Или Налепница За Налепници На Прозорецот На Камионот

DEN 143.04

Планинарска Двојка Момче Девојка Со Куче Пешачење Кампер Кампување Автомобил Или Налепница За Налепни�