Коска Кожа Куче Јака Големина Розова

Коска Кожа Куче Јака Големина Розова

DEN 554.24

Достапност

Ова Е Коска Кожа Куче Јака Големина 26 Розова. 1" широка вистинска кожна јака со еден ред украсни коски.Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа јака за кучиња од коскена кожа е одличен моден кожен предмет од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Јаки за кучиња и Каишки.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јувул Палацо Панталони за жени Памучни Ленени Широки Панталони За Нозе За Жени Женски Летни Исечени Панталони Плажа Еластична
  • Новак

Јувул Палацо Панталони за жени Памучни Ленени Широки Панталони За Нозе За Жени Женски Летни Исечени Панталони Плажа Еластична

DEN 1.67

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул

Блузи со долги Ракави За Жени Секојдневен Пад Женски Лежерно Стакло За Вино Љубовно Печатење Раглан Кошули Со Долги Ракави Блуза
  • Новак

Блузи со долги Ракави За Жени Секојдневен Пад Женски Лежерно Стакло За Вино Љубовно Печатење Раглан Кошули Со Долги Ракави Блуза

DEN 479.68

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Капрезе Женски Тренингот Поставува Облека Тренерка Краток Ракав Блузи Шорцеви Еднобојна Дневна Џогирање Поставува Бела М
  • Новак

Капрезе Женски Тренингот Поставува Облека Тренерка Краток Ракав Блузи Шорцеви Еднобојна Дневна Џогирање Поставува Бела М

DEN 431.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Дводелни Облеки, Жени Џогер Сет, Блузи И Шорцеви Тип На Шема : Цврста Бој�