Мајами Топлина Тврдо Дрво Класици Нба Хром Паб Маса

Мајами Топлина Тврдо Дрво Класици Нба Хром Паб Маса

DEN 2879.84

Достапност

Импресионирајте ги вашите гости Со Вашата Официјално лиценцирана Маса Во Пабот Хром. Оваа целосно функционална маса за пабови ќе биде стилски акцент на вашата соба за игри, гаража или колекција. На врвот на масата има автентично лого исечено со пластична лента завршена со хром и е поддржано од хромирана основа. Хромираната основа е и лесна и издржлива. Се одликува со прилагодлив одмор за стапала за прилагодлива удобност. Донесете стил, функција и удобност во вашата соба за игри, гаража или колекција со Официјално лиценцирана Маса за Хром паб. Мајами Топлина Тврдо Дрво Класици Нба Хром Паб Маса : Официјално - лиценцирана уметност. Обратно отпечатено .125" отпорен на гребење, ув заштитен акрилик. Врвот на масата е исечен со пластична лента завршена со хром. Хром база. Прилагодлив одмор за стапала. Табела врвот димензии : 27.375 "х 27.375 " х 1.25". Вкупни димензии : 27.375 "х 27.375 " х 42". 30 ден гаранција. Модел# NBA2000 HC-MH.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Блузи За Жени Облечени Обична Blетска Блуза Цветни Вратоврска Боја Печатење Врвови Долги Ракави Лабава Блуза Тренингот Блузи
  • Новак

Блузи За Жени Облечени Обична Blетска Блуза Цветни Вратоврска Боја Печатење Врвови Долги Ракави Лабава Блуза Тренингот Блузи

DEN 2.67

Стил : Секојдневен,Моден ●Lwzwm Продавница продава блузи, фустан, панталони, чевли и повеќе во широк спект�

Лии - Светска Долна Облека За Жени Сува Долна Облека За Трчање Жена Отпорна На Удари Големина Голема Со Градници Со Жици Брза
  • Новак

Лии - Светска Долна Облека За Жени Сува Долна Облека За Трчање Жена Отпорна На Удари Големина Голема Со Градници Со Жици Брза

DEN 720.00

Интифлора Притисни Нагоре Цврст Женски Градник Добар Дише Повеќе Бои Сексуалност Жени Спортски Градни�

Девојки Бохо Фустан Дете Деца Девојка Четврти јули Независен ден Ѕвезда Ленти Отпечатоци Кратки Ракави Партија Принцеза Фустан
  • Новак

Девојки Бохо Фустан Дете Деца Девојка Четврти јули Независен ден Ѕвезда Ленти Отпечатоци Кратки Ракави Партија Принцеза Фустан

DEN 169.28

Пол : Девојки Сезони : Лето Прилики : овие цветни девојки се облекуваат погодни за секојдневно носење / ос