Ла Лече Лига Повлекување Спортски Градник За Нега 4102

Ла Лече Лига Повлекување Спортски Градник За Нега 4102

DEN 639.84

Достапност

QT La Leche Високо Влијание Жица Слободен Медицински Сестри Спортски Градник (4102). Ако сте нова мајка и ви треба голема поддршка додека доите и живеете активен животен стил, тогаш овој спортски градник е природен! Неговата плишана памучна мешавина е мека и удобна за активности со големо влијание. Изработени од полиестер/памук/спандекс. Безжичните, необложени (необработени) чаши нудат поддршка за компресија. Закривената чаша што се шие на страните ја обликува вашата биста. Висок централен фронт за задржување и поддршка. Покриена еластична на деколте за подобро вклопување. Капка чаша за хранење на бебето со лесна пластична брава за нега од една рака. Внатре целосна поддршка прашка позиции дојка додека нега. Зашиена еластична лента за лого за дополнителна поддршка. Racerback нуди поголем опсег на движење на рамената. Дише мрежесто тело. Модел во погоре" Тест За Отскокнување " видеото е со големина 34Б. стил На Пуловер и без метал. Основи на Градник за нега/Мајчинство : која е разликата помеѓу градник за мајчинство и градник за нега? Кога треба да ги купите овие градници? Томима одговара на вашите прашања и дава специјални совети за тоа како, кога и зошто да купите градници за нега/мајчинство. Ве молиме Запомнете : Измерете се само 3 недели пред датумот на достасување за да ја пронајдете оптималната големина на градникот за нега. Добитник На наградата ипарентинг-ноември 2007 година. Лесни токи за нега со една рака. Кадифен памук мешавина ткаенина е мека на допир. Ткаенината од мрежа од вафли обезбедува дишење. Удобна конструкција без жица. Украсени со контраст обоени трим. Еластична околу бистата за поддршка со големо влијание. Соодветните големини на чаши се приближни : S(А), M(Б/Ц), L(Ц), XL(C/D), 2 XL(D/E), 3 XL(F). 58% Полиестер, 32% Памук, 10% Спандекс. Дел од секоја продажба помага во поддршката на Мисијата На Ла Лече Лига Интернационал.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лексада летен велосипедизам сет кошула со краток ракав и водечки биб шорцеви што дишат MTB велосипед возење велосипед велосипедизам
  • Новак

Лексада летен велосипедизам сет кошула со краток ракав и водечки биб шорцеви што дишат MTB велосипед возење велосипед велосипедизам

DEN 2.33

Комплетот за велосипедизам со кратки ракави и сет на шорцеви од биб е направена со дише, брза сува ткаен�

Продавница ЛЦ Стерлинг Сребрена Ми Нерѓосувачки Челик Роза Кварц Капка Приврзок Ѓердан За Жени Накит Подароци Големина 20 Кт
  • Новак

Продавница ЛЦ Стерлинг Сребрена Ми Нерѓосувачки Челик Роза Кварц Капка Приврзок Ѓердан За Жени Накит Подароци Големина 20 Кт

DEN 1.00

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Женските Врвови На Njoeus Облечени Обични Женски Тенкови Модни Жени Пролет И Лето Печатење Со Пруги Со Кратки Ракави Тркалезни
  • Новак

Женските Врвови На Njoeus Облечени Обични Женски Тенкови Модни Жени Пролет И Лето Печатење Со Пруги Со Кратки Ракави Тркалезни

DEN 1.67

Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и н�

Лолмот Сандали Жени Фахион Рибар Гладијатор Ремени Клинови Елегантни Потпетици На Глуждот Брава Отворени Пети Платформа Сандали
  • Новак

Лолмот Сандали Жени Фахион Рибар Гладијатор Ремени Клинови Елегантни Потпетици На Глуждот Брава Отворени Пети Платформа Сандали

DEN 223.84

Женски Модни Сандали Со Цврста Боја Со Тркалезни прсти Со Дебела Мрежеста Ткаенина Од Дното Секојдневн�

Чевли за чистење на женски платформа за ситни платформи, отворена пети на женски сандали плажа, жени сандали, враќање на сандали
  • Новак

Чевли за чистење на женски платформа за ситни платформи, отворена пети на женски сандали плажа, жени сандали, враќање на сандали

DEN 255.84

Trifle Platform Color Open Toess Women'sенски сандали плажа Sandенска сандаласнкота : Бидејќи различните компјутери различ

Рејлун Дами Палто Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Отворена Предна Надворешна Облека Пријатна Јакна Мека Работа Лубеница Црвена
  • Новак

Рејлун Дами Палто Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Отворена Предна Надворешна Облека Пријатна Јакна Мека Работа Лубеница Црвена

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер Од Кардиган,Плетени Џемпери, Отворена Предна Карди�

Букер чипка долна облека за жени, ретро сатен исфрли транспарентна мрежа беспрекорна половината триаголник панталони жени долна
  • Новак

Букер чипка долна облека за жени, ретро сатен исфрли транспарентна мрежа беспрекорна половината триаголник панталони жени долна

DEN 2.33

Сезона : Сите Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : лак Должина на облеката : Редовно Тип на шема : S

Васери Дете Бебе Момче Color Зимска Облека Боја Блок Долги Ракави Дуксери Дуксер Пуловер Блузи + Џогери Панталони Облека Постави
  • Новак

Васери Дете Бебе Момче Color Зимска Облека Боја Блок Долги Ракави Дуксери Дуксер Пуловер Блузи + Џогери Панталони Облека Постави

DEN 2.00

Дете Момче Есенска Облека Контрастна Боја Дуксери Со Долги Ракави Еднобојни панталони 2 парчиња Облека

Женска долна облека секси за спиење облека долна облека за ноќна облека коктел забава девојка симпатична еротска еротска чипка
  • Новак

Женска долна облека секси за спиење облека долна облека за ноќна облека коктел забава девојка симпатична еротска еротска чипка

DEN 335.84

Повеќе производи во стил, кликнете на нашата продавница : Reoriafee Откријте го светот на модата со Реоријаф�