Спортски Мушка Нараквица Занает Комплет

Спортски Мушка Нараквица Занает Комплет

DEN 2.00

Достапност

Изберете само една или измешајте асортиман на кошарка, софтбол и фудбалски монистра. Комбинирајте со црни мониста од пони мини мониста во боја за единствена нараквица што претставува 3 омилени спортови за девојчиња. Многу дополнителни монистра уверуваат дека секој има многу да избере. Црн еластичен кабел и едноставна техника на ткаење. Завршената големина е прибл. 7" дијаметар (големината ќе варира во зависност од големината на зглобот на детето). Спорт Мушка Нараквица Занает Комплет, Пакет од 12 : Изберете само еден или измешајте асортиман на кошарка, софтбол и фудбалски монистра. Многу дополнителни монистра уверуваат дека секој има многу да избере. Црн еластичен кабел и едноставна техника на ткаење. Завршената големина е приближно 7" дијаметар (големината ќе варира во зависност од големината на зглобот на детето).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акфа акцент стол, буклен тапациран фотелја за читање, единечен тросед со златна метална нога и фрли перница за дневна соба спална
  • Новак

Акфа акцент стол, буклен тапациран фотелја за читање, единечен тросед со златна метална нога и фрли перница за дневна соба спална

DEN 2015.84

Неверојатно мекото, кадифен прегратка на столчето за акцент на Аукфа ве поканува да се опуштите и да се �