Белата Марка Женски И Женски Плус Супер Мека Дневна Облека

Белата Марка Женски И Женски Плус Супер Мека Дневна Облека

DEN 639.84

Достапност

Неодоливо мека на допир, оваа женска бела наметка обезбедува пријатна удобност. Оваа наметка ќе го направи совршениот подарок за одмор 100% Полиестер; Супер Мек Кадифен; Појас За Самоврзување; Машинско Ладно Перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Баккунре Пижами За Жени Комплет Машка Боја Бањарка Наметка Со Ракави Цврсти Пижами Домашна Облека Кратки Долги Свилени Пижами
  • Новак

Баккунре Пижами За Жени Комплет Машка Боја Бањарка Наметка Со Ракави Цврсти Пижами Домашна Облека Кратки Долги Свилени Пижами

DEN 463.84

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избо�