Супериорен Хедена Перат Затворен Тркач Област Килим, Мов, 2 '7 8'

Супериорен Хедена Перат Затворен Тркач Област Килим, Мов, 2 '7 8'

DEN 1.33

Достапност

Воведување На Тепихот На Областа Хедена. Направено со 100% Најлонски влакна и 0,18" висина на купот, овој килим може да издржи до најчестите простории додека останува мек и долготраен. Ова прекрасно парче совршено го прикажува брилијантното пукање на хипнотизирачки огномет што ја осветлува позадината на сино-сивата и зелената мов со светли дарежливи цветови од кафеава, крем, бела боја. Ова прекрасно парче е идеално за трансформирање на вашиот простор во кул, модерно повлекување. Овие предмети се перат во машина овие килими се дизајнирани да бидат преклопени или валани за лесно складирање. За да ги измазните овие набори, ставете тешка книга или парче мебел на врвот на закривените линии неколку дена или редовно легнете рамно и вакуумирајте и наборите природно ќе се израмнат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Беверли Хилс Поло Клуб Мали Момчиња Со Двојни Ремени Детски Спортски Сандали е совршен избор за семејни излегувања-Црно Црвено,
  • Новак

Беверли Хилс Поло Клуб Мали Момчиња Со Двојни Ремени Детски Спортски Сандали е совршен избор за семејни излегувања-Црно Црвено,

DEN 319.84

Беверли Хилс Поло Клуб Мали Момчиња Двоен Ремен Деца Спортски Сандали е совршен избор за семејни излети