Bedrug IMT19SBS Влијание Мат За Спреј-Во Или Без Постелнина Лагер 19+ Ram Меморија 6 '4 Одговара изберете: - RAM меморија 1500

Bedrug IMT19SBS Влијание Мат За Спреј-Во Или Без Постелнина Лагер 19+ Ram Меморија 6 '4 Одговара изберете: - RAM меморија 1500

DEN 3359.84

Достапност

Подлогата За Удар На дрога Бе е дизајнирана специјално за камиони кои имаат постоечка постава за прскање или без постелнина. Целиот нов дизајн има интегрирана шарка за заштита на јазот на задната врата што го поврзува парчето кревет со парчето на задната врата. Композитната конструкција на горниот слој TPO нуди рамна работна површина, која е отпорна на лизгање и лизгање. 3/4" обложени под слој обезбедуваат вдлабнатина и отпорност на удар додека нудат перница за колената додека лазите наоколу во креветот на камионот. Подлогата За Удар се инсталира за неколку минути со помош на прицврстувачи за куки и јамки за инсталирање без потреба од подготовка, песок или дупчење дупки во креветот на вашиот камион. Анти-пропадна ТПО композитна површина. 3/4 " дебелиот обложен под ви дава заштита од удар и е лесен за колената. Интегрираната шарка за заштита на јазот на задната врата ја чува нечистотијата и прашината од креветот на вашиот камион. Дизајниран за надворешна употреба - нема да апсорбира вода. Хемиски и отпорни на дамки. Одговара Изберете : 2019-2023 RAM меморија 1500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат