Спајкбол Спајкбуј Воден Базен Играјте Додаток Со Плови За Нозе И Торба За Сидро

Спајкбол Спајкбуј Воден Базен Играјте Додаток Со Плови За Нозе И Торба За Сидро

DEN 444.32

Достапност

Започнете го летото веднаш Со Додатокот За Играње Вода со Шилеста Топка. Бидете активни и забавувајте ги деновите на базенот со поврзување со пријателите и играње игри со топка. Донесете шилеста топка на базенот и играјте ја вашата омилена натпреварувачка игра на нов начин. Овој сет вклучува 5 плови за нозе и торба за сидро. Наполнете ги кесите за сидро со нешто тешко за да се осигурате дека ќе можете да го спречите вашиот комплет да лебди подалеку во водата. Осигурајте се дека вашиот сет за шилести топки е безбедно прикачен пред да го однесете во океанот, езерото или базенот. Стандардните правила за спајкбол важат само со 1 исклучок : ако играте во базен, секој удар што ќе слета надвор од водата е надвор од границите. Преземете го предизвикот и играјте со пријателите и семејството. Играјте на која било длабочина на вода, колку е поплитка водата, толку повеќе трчање и нуркање ќе треба да направите. Торбата за сидро исто така се удвојува како торбичка за носење кога не се користи како сидро за играта. Чувајте ја ногата да лебди внатре во торбата помеѓу употребата. Играјте на сонце Со Додаток за Играње Вода Со Спајкбол. Донесете шилеста топка на базенот и играјте ја вашата омилена натпреварувачка игра на нов начин. Овој сет вклучува 5 плови за нозе и торба за сидро. Наполнете ги кесите за сидро со нешто тешко за да се осигурате дека ќе можете да го спречите вашиот комплет да лебди подалеку во водата. Осигурајте се дека вашиот сет за шилести топки е безбедно прикачен пред да го однесете во океанот, езерото или базенот. Играјте на која било длабочина на вода, колку е поплитка водата, толку повеќе трчање и нуркање ќе треба да направите. Торбата за сидро исто така се удвојува како торбичка за носење кога не се користи како сидро за играта. Стандардните правила за спајкбол важат само со 1 исклучок : ако играте во базен, секој удар што ќе слета надвор од водата е надвор од границите. Материјал : акрилонитрил бутадиен стирен пластика. Боја : Црна и жолта. Димензии( L x w x H) : 36 x 36 x 2 инчи. Тежина : 1,35 фунти. Гаранција на производителот : Ограничена доживотна гаранција.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

адвиикд Пижами Кратка Кратка Долна Облека Женска Ноќна Облека Пижами Лабав Костум Долна Облека Возбуда Долна Облека За Жени
  • Новак

адвиикд Пижами Кратка Кратка Долна Облека Женска Ноќна Облека Пижами Лабав Костум Долна Облека Возбуда Долна Облека За Жени

DEN 239.84

​Кратка Кратка Долна Облека Женска Ноќна Облека Пижама Лабава Секси Костум Долна Облека Возбуда Задни�

Студел индустрии високи пет рикање диносаурус Т-ре деца типографија графичка уметност бела врамена уметничка wallидна уметност,
  • Новак

Студел индустрии високи пет рикање диносаурус Т-ре деца типографија графичка уметност бела врамена уметничка wallидна уметност,

DEN 1.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Пуи Пуи Молкар Чоко, Ултрасофт Плишана Животинска Средна Плишана Играчка, Подарок За Деца Девојки Момчиња Колекционери на возраст
  • Новак

Пуи Пуи Молкар Чоко, Ултрасофт Плишана Животинска Средна Плишана Играчка, Подарок За Деца Девојки Момчиња Колекционери на возраст

DEN 0.67

Пуи Пуи Молкарите се слатки ликови кои се половина заморче и половина автомобил Тие се меки и полни со н�