- Toolел Веѓа Трим И Облик Чешлање Алатка Tool

- Toolел Веѓа Трим И Облик Чешлање Алатка Tool

DEN 100.64

Достапност

- Пакет од 3 ЗА УПЦ : 074764750211обликот И Обликот на Веѓите е лесна и удобна алатка без неред совршена за средување и обликување на веѓите .Уникатниот дизајн помага да се спречат исекотини, прекари и иритација на нежна кожа. Исто така совршен за употреба на лицето, вратот, рацете, 3 Пакет - Toolел Веѓа Трим И Облик Чешлање Алатка 3 3.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат