Ориентален Мебел Аранжман Предниот Кабинет, Црвена боја, 40.00 W 32.00 H

Ориентален Мебел Аранжман Предниот Кабинет, Црвена боја, 40.00 W 32.00 H

DEN 1.67

Достапност

Овој неверојатен црвен лак креденца беше рачно изработен од семејство занаетчии во Гуангдонг. Се одликува со Месинг ориентални рачки и ентериер со црвен лак со доволно простор за складирање и отстранлива полица. Елегантно украсен со рачно врежана мајка на бисерни фигури и сценографија и завршен во богат, чист лак, претставува три генерации традиционална изработка и ќе додаде прекрасен приказ на Најдоброто Од Далечниот Исток во вашиот дом. Аранжман Предниот Кабинет, Црвено : овој прекрасен црвен лак креденца беше рачно изработен од семејство занаетчии во Гуангдонг. Се одликува со Месинг ориентални рачки и ентериер со црвен лак со доволно простор за складирање и отстранлива полица. Елегантно украсен со рачно врежана мајка на бисерни фигури и сценографија и завршен во богат, чист лак, претставува 3 генерации традиционална изработка и ќе додаде прекрасен приказ на Најдоброто Од Далечниот Исток во вашиот дом. Рачно изработена креденца. Богат црвен лак заврши. Автентична, рачно врежана мајка на бисерни фигури и сценографија ? еден од еден вид објект. Отстранлива внатрешна полица.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кабинет за складирање, Кабинет За Складирање На Бифе Со Акцент На Дрво Со Врати И Прилагодлива Полица, За Влез, Кујна И Трпезарија,
  • Новак

Кабинет за складирање, Кабинет За Складирање На Бифе Со Акцент На Дрво Со Врати И Прилагодлива Полица, За Влез, Кујна И Трпезарија,

DEN 3536.00

Опис : Означете го вашиот дом со овој декоративен ормар за акцент, вратите за нервоза додаваат елегантен