Про-Лек Лоша Аз Мамка Боја, Металик Сина

Про-Лек Лоша Аз Мамка Боја, Металик Сина

DEN 1.00

Достапност

Про-Лек Лоша Аз Мамка боја е совршена боја за големи работни места. Без разлика дали умирате неколку десетици харинга, балиху или 10 килограми ракчиња, ова е патот што треба да се оди. Чистите концентрирани бои за мамка одат долг пат во умирање на големи количини мамка. За само неколку години брилијантните Лоши аз флуоресцентни бои станаа легендарни. Про-Лек Лоша Аз Мамка Боја, Металик Сина : Чиста концентрирана мамка боја. Совршена боја за големи работни места. Се препорачува да се користи Со Саламура N Залак Мамка Саламура. Големина : 4 мл.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат