Бензара Тапациран Заден Панел За Јадење Страничен Стол-Сет од 2

Бензара Тапациран Заден Панел За Јадење Страничен Стол-Сет од 2

DEN 3.33

Достапност

Деталите за геометриски исечоци носат димензионален стил на врвот На Тапацираниот Заден Панел Бензара Јадење Страничен Стол-Сет од 2. Овој стол без раце парсонс има мека ткаенина долж грбот и седиштето. Проверете ги достапните опции за завршна обработка при изборот на овие столови за вашата трпезарија. Вклучува 2 трпезариски столици. Димензии : 17.25 W x 20.75 D x 38.5 H во. Силна дрвена рамка. Ткаенина седиште и назад. Кафеава завршница со вашиот избор на достапни бои за тапацир. Цврст грб. Дизајн без раце.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Флеш Мебел Бристол Орев Дрво Трпезариска Маса Во собата Со Врамени Железнички Назад Дизајн Дрво Јадење Столици-Поместена Седишта
  • Новак

Флеш Мебел Бристол Орев Дрво Трпезариска Маса Во собата Со Врамени Железнички Назад Дизајн Дрво Јадење Столици-Поместена Седишта

DEN 10206.72

Направете го секој оброк посебен со зближување на семејството Оваа маса со големина на квадрат е дизајн

Шик Домашни Милји Трпезарија Страничен Стол Кадифе Тапацир Засолниште Оружје Позлатена Цврста Метална Основа Во Форма На Буквата
  • Новак

Шик Домашни Милји Трпезарија Страничен Стол Кадифе Тапацир Засолниште Оружје Позлатена Цврста Метална Основа Во Форма На Буквата

DEN 2.00

Трпезарискиот стол Мајлс живее на раскрсницата каде современиот дизајн ја исполнува удобната функција