Дорман 930 - Центар На Предните Тркала За Специфични Модели На Мицубиши Одговара избери: 2003-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, 2006-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕС

Дорман 930 - Центар На Предните Тркала За Специфични Модели На Мицубиши Одговара избери: 2003-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, 2006-МИЦУБИШИ

DEN 3.00

Достапност

Овој центар на тркалата е директна замена за оригиналниот центар за опрема. Тој претрпе ригорозни тестирања за да обезбеди соодветно вклопување и сигурни перформанси во текот на долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој центар на тркалата е директна замена за оригиналниот центар на опремата за да се обезбедат соодветни перформанси. Издржлива конструкција - овој дел е изработен од квалитетни материјали за долг работен век. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Обезбеден квалитет - овој центар на тркалата претрпе димензионални проверки и материјали и тестирање на цврстина за да се обезбедат стандарди за квалитет. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Мицубиши Лансер : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат