Вагнер Хт Топлински Пиштол Електрични

Вагнер Хт Топлински Пиштол Електрични

DEN 2.33

Достапност

Топлинската Алатка HT400 е разноврсен топлински пиштол за домашни, работилници и хоби проекти. Неговата мала големина е идеална за влегување во тешко достапни места и работа на деликатни проекти поврзани со изработка и САМОДОВЕРБА. Неговиот едноставен дизајн сличен на молив има двојно високо (680°F/360°C) и ниско (450°F/230°C) поставување на температурата што ви овозможува да завршите безброј задачи. Некои идеи вклучуваат втиснување картички и други проекти за изработка, поправка на електроника или жица, намалување на електрични цевки, смалување на подароци за завиткување, изработка на накит и многу повеќе. Топлинскиот пиштол има и држач за повлекување, што овозможува работа без раце кога вашиот проект бара две раце. Без оглед на вашиот следен проект кој бара топлина, HT400 е алатка за вас. Две поставки за температура : висока 680°F (360°C) и ниска 450°F (230°C). Уникатен аголен дизајн кој нуди три работни позиции (дланка, молив и без раце). Малата големина го олеснува влегувањето во тешко достапни места.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Крамер, Френк Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Зајдисонце, Национален Парк Леувин, Австралија
  • Новак

Крамер, Френк Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Зајдисонце, Национален Парк Леувин, Австралија

DEN 255.84

Крамер, Френк 14х7 Бело Музејско Уметничко Печатење Во Рамка На Модерно Дрво Со НасловЗајдисонце, Национ�