Пилешка Жица Нивоа Штанд

Пилешка Жица Нивоа Штанд

DEN 383.84

Достапност

Изработена од античка завршница метална жица за кокошарник за гроздобер изглед, овој држач со нивоа на корпа 2 е со вистинска големина за да го држите омиленото овошје и зеленчук додека зрее воздухот. Покрај тоа, обидете се стилски да чувате други работи како што се јајца, оставата, чајната кујна, занаетчиски материјали, додатоци за бања, предмети за влез, како што се пошта и клучеви или други мали добрите за домаќинството. Со својата рустикална привлечност, овие штандови прават шармантен подарок за загревање на куќата! Мерки 11, 8х19, 7 инчи. Изработени од метал со две корпи за чување овошје, зеленчук, јајца или други оставата, чајната кујна. Бидете креативни со мешање на декор и складирање, направете ја оваа стоечка корпа централно парче за маса наредена со сочно овошје или ставете ја во бања и наредете крпи за раце и лосиони за гостите. Фда храна безбеден материјал така, оваа корпа може да се наполни со овошје, зеленчук, леб, крпи и шанси и краеви.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кцмгмг Фустани Кошули За Жени Долги Ракави Лабави Женски Дуксери Вратот На Екипажот Еднобоен Моден Пуловер Женски Врвови Симпатична
  • Новак

Кцмгмг Фустани Кошули За Жени Долги Ракави Лабави Женски Дуксери Вратот На Екипажот Еднобоен Моден Пуловер Женски Врвови Симпатична

DEN 1.33

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 62,2 см / 24,49" Ракав : 50см / 19,69" Должина : 75см / 29,53"Големина : М Биста : 116см / 45

Машка Кошула Графичка Кошула Графичка Боја Блок Геометрија Копче Надолу Јака Сина Виолетова Жолта Црвена Секојдневна Крпеница
  • Новак

Машка Кошула Графичка Кошула Графичка Боја Блок Геометрија Копче Надолу Јака Сина Виолетова Жолта Црвена Секојдневна Крпеница

DEN 288.00

€3d Печатена Кошула : Креативни Печатени Обрасци, кратки ракави, целиот дигитален принт со 3д вртоглавиц