Вокер 250-Ое База Сензор

Вокер 250-Ое База Сензор

DEN 0.67

Достапност

Вокер Производи За Управување Со Моторот и сензори За кислород/Воздух-Гориво се дизајнирани и развиени За Да бидат Оригинални Производители На Опрема замена за многу возила ширум светот. Секој број на дел е произведен за специфичната апликација, положбата за поставување на возилото и ќе обезбеди соодветни повратни информации за дијагностичкиот систем како што бара ЕКУ.Поновите возила ќе складираат кодови за дефекти ВО ЕКУ, некои ќе се однесуваат на погодениот сензор и неговите поврзани системи. Неуспешниот сензор може да се направи познат со тоа што ќе предизвика моторот да работи лошо, да ја зголеми потрошувачката на гориво, емисиите на издувни гасови или да осветли индикаторско светло за дефект (МИЛ). Сензорот, ременот за жици и конекторот исто така треба да се проверат за физичко оштетување. Ова најверојатно ќе предизвика и скратување на нивниот работен век.Ние сме автомобилска КОМПАНИЈА ИСО9001/тс 16949 сертифицирана компанија, со паралелна услуга за клиенти, маркетинг и испорака. Нашите електронски и хартиени каталози се дизајнирани за денешниот брз пазар, заедно со нашето привлечно пакување. Од 1946 Година, Производите На Вокер се избор број еден за сензорите за управување со моторот и компонентите на системот за гориво потребни за вашето возило. Вокер 250-241277 Ое База Сензор.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Брзо Сушење Мајка Ќерка Семејство Топ Симпатична Маица Со Кратки Ракави Денот На Независноста Плажа Родител-Дете Облека Зелена
  • Новак

Брзо Сушење Мајка Ќерка Семејство Топ Симпатична Маица Со Кратки Ракави Денот На Независноста Плажа Родител-Дете Облека Зелена

DEN 1.00

ДАЕТИРОС Брзо Сушење Мајка Ќерка Семејство Топ Симпатична Маица Со Кратки Ракави Денот На Независноста

- Торба За Ручек Изолирана ОД ДАК Еднократно Ручек Бо Жени Мажи, Поладни Кутии За Ручек Водоотпорна Торба За Ручек за Работа
  • Новак

- Торба За Ручек Изолирана ОД ДАК Еднократно Ручек Бо Жени Мажи, Поладни Кутии За Ручек Водоотпорна Торба За Ручек за Работа

DEN 239.84

Опис На Производот Зошто го избравте ГДАК? ГДАКЕ е домашен моден бренд со 10 години професионално работн�