Умбра Клиплин Слика Рамка

Умбра Клиплин Слика Рамка

DEN 303.52

Достапност

Оваа многу разноврсна и уникатна рамка за фотографии ви дава можност лесно да ги покажете и префрлите вашите омилени фотографии и други спомени. Клиповите на клиплин 8 го олеснуваат менувањето на вашите фотографии или уметнички дела во секое време без врева. Овој уникатен метод за закачување на вашите омилени фотографии и спомени ви овозможува да закачите повеќе фотографии одеднаш на уникатен и привлечен начин. Клиплин има реверзибилна подлога што може да се преврти или да биде црна или бела. Рамката е со димензии 20 х 17 х 19 инчи (51 х 43 х 4 см). 002278663-0001 ЕДИНСТВЕНА РАМКА ЗА СЛИКА : Клиплина е рамка за фотографии за ѕидот со две метални линии и 8 клипови за чување фотографии и спомени. РАЗНОВИДЕН ПРИКАЗ НА ФОТОГРАФИИ : нема потреба да избирате една посебна меморија; организирајте, разменувајте и прикажувајте ги вашите омилени спомени со леснотија, нема потреба да бидете ограничени на една големина на рамка со овој приказ на фотографии. ОБЛИКУВАНА РАМКА : нејзината обликувана рамка помага да се заземјат фотографиите додека се привлекува окото кон нив; мери 20 х 17 х 1 инчи (51 х 43 х 4 см). ИЗБЕРЕТЕ ОД ЦРНА ИЛИ БЕЛА ПОЗАДИНА : подлогата на рамката е реверзибилна за да можете да изберете помеѓу црна или бела позадина. 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : Купувајте со доверба знаејќи дека сите Производи На Умбра се поддржани од 5-Годишна Гаранција На Производителот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Градници За Жени, Клиренс Чипка Безжично Предно Затворање Градници За Женски Долна Облека Удобност Притисни Нагоре Градник Силке
  • Новак

Градници За Жени, Клиренс Чипка Безжично Предно Затворање Градници За Женски Долна Облека Удобност Притисни Нагоре Градник Силке

DEN 879.84

Секси Чипка Безжичен Пред Затворање Градници За Жени Долна Облека Удобност Притисни Нагоре Градник Сил

Бдфзл Женски Панталони Клиренс Жена Пролет Лето Еднобоен Џеб За Слабеење Голи Рамо V-Вратот Краток Ракав Комбинезон Лубеница
  • Новак

Бдфзл Женски Панталони Клиренс Жена Пролет Лето Еднобоен Џеб За Слабеење Голи Рамо V-Вратот Краток Ракав Комбинезон Лубеница

DEN 303.84

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,