Зелена Фенер-Гл Покрива-Хедер Краток Ракав Кошула-ХХХ-Голем

Зелена Фенер-Гл Покрива-Хедер Краток Ракав Кошула-ХХХ-Голем

DEN 287.84

Достапност

Ова е унисекс возрасна 60% памучна 40% полиестерска маица со трајна издржливост. Нашите маици се претходно изработени со јака со двојна игла, ракав и полите направени и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат