10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 8.5

10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 8.5

DEN 5288.96

Достапност

Цврст полиран гравибилен 10к Бело злато удобност Фитнајф Работ Рачно Изработена Тежина : 2,39 ГМ (Рачно изработени прстени имаат грам варијанса на тежина до 20%) 10к Бело Злато 2,5 мм Удобност На Работ На Ножот Одговара На Машки / Дамски Свадбен Бенд Прстен Големина 8,5.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат