Симпатична Лабава Фит Блузи За Жени Редовни Ракави Срце Тркалезен Врат Секојдневно Носење Маици Печатени Со Кратки Ракави Летни Маици Блузи

Симпатична Лабава Фит Блузи За Жени Редовни Ракави Срце Тркалезен Врат Секојдневно Носење Маици Печатени Со Кратки Ракави Летни

DEN 319.84

Достапност

MRGIINRI МОДА . Карактеристики : Стил : Симпатичен Тип : Лабав Фитнек Стил : Тркалезна Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На Ракав : Редовен Тип На Ракав : Срцев Удар : Дневна Сезона На Носење : Лето Дополнителни Карактеристики : Табела Со Печатени Големини : + Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Ракав : 17см/6.69" Должина : 63см/24.80" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 18см/7.09 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 71см/27.95" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 19cm/7.48" Должина : 72cm/28.35" . Големина : Л2 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 75см/29.53" . Големина : L3 САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 76cm/29.92" MRGIINRI Слатки Блузи За Жени - Женски Летни Маици, Облечени Маици, Лабави Врвови, Кошули За Секојдневно Носење, Врвови Со Туника Со Тркалезен Врат, Блузи Со Кратки Ракави, Срцева Маичка, Обичен Ракав печатен дизајн. Женска Дневна Маичка За Носење-Погодна За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за забави, клубови и состаноци. Совршен за секојдневен, датира, излегување, забава, патување, канцеларија и на отворено. Ќе добиете комплименти кога ќе ги носите врвовите. Женски Маици Со Кружен Врат На Срцето-Совршен подарок За жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка за Роденден, Годишнина, 4 јули, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. Врвови со кратки Ракави За Жени-Напредни карактеристики на композитна ткаенина. Овие врвови се лесни, пријателски за кожата и удобни за целодневна удобност и издржливост. Совети За Големина На Кошули Со Кружен Врат На жените-ве Молиме погледнете ја нашата табела за големина на брендот MRGIINRI.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мијаилима Женски Копчиња Надолу Кошули Обични Врвови Копчиња Надолу Кошули За Жени Зима Fall Со Долги Ракави Тркалезна Деколте
  • Новак

Мијаилима Женски Копчиња Надолу Кошули Обични Врвови Копчиња Надолу Кошули За Жени Зима Fall Со Долги Ракави Тркалезна Деколте

DEN 335.84

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 60cm / 23.62" Должина : 69cm / 27.17" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 61cm / 24.02" Долж�

Hanas врвови жени; летово бохо, ретро цветни печатени маици со V-вратот, обичен ракав за кратки капачиња лабави вклопени гроздобер
  • Новак

Hanas врвови жени; летово бохо, ретро цветни печатени маици со V-вратот, обичен ракав за кратки капачиња лабави вклопени гроздобер

DEN 3.00

Карактеристика : 1 Врвот е изработен од мека и дише квалитетна ткаенина, што го прави добро за многу прил

Оливен Враќање Екипажот Вратот Девојки Подарок Вратоврска Боја Симпатична Мачки Печати Краток Ракав Туника Маици За Жени Лето
  • Новак

Оливен Враќање Екипажот Вратот Девојки Подарок Вратоврска Боја Симпатична Мачки Печати Краток Ракав Туника Маици За Жени Лето

DEN 2.67

Нашата мисија е да обезбедиме прифатлива и извонредна облека Стил : Секојдневен, Моден.Само Пребарувајт