Каролини Богатства Bb5343rug Порака Во Шише Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства Bb5343rug Порака Во Шише Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 2.33

Достапност

Каролини Богатства Bb5343rug Порака Во Шише Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", разнобојни Оваа Машина Перат Мемориска Пена Мат е од каролини богатства колекција Под Морето. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Меморија Пена Анти - Замор Мат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат